راهنمای خریدغیرحضوری

  • 1-لطفا در طی روز از طریق پیام رسانهای متداول مانند واتساپ یا تلگرام به شماره های 09122985081 و یا 09126600443 پیام دهید.
  • 2- در صورت تمایل می توانید با تماس تصویری و ارتباط ویدیویی زنده با ما، از دستگاهها دیدن نموده و از قیمتها و مشخصات فنی مطلع گردید، در صورت نداشتن امکان ارتباط ویدیویی بفرمایید تا کاتالوگ و فیلمهای آموزش فارسی دستگاهها خدمتتان ارسال گردد.
  • 3- پس از توافق و مشخص شدن دستگاهها با قیمت تمام شده، پیش فاکتور به نام خریدار صادر و تصویر آن خدمتتان ارسال می گردد.
  • 4- جهت نهایی شدن فاکتورمبلغ 5 تا 10 درصد رقم کل فاکتور به عنوان بیعانه دریافت و دستگاهها بارگیری می شوند.
  • 5- پس از ارسال دستگاهها به باربریهای دارای مجوز از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در هنگام صدور بارنامه همراه با بیمه باربری به نام خریدار و استعلام همزمان خریدار از باربری، رقم مانده فاکتوردریافت می گردد. ضمنا اگر باربری خاصی مورد نظر خریدار است بار به همان باربری اعلامی شما ارسال می گردد.
  • تماس ویدیویی و درخواست مشاوره و ارائه اطلاعات دستگاهها و ... جزو وظایف مجموعه نیک صنعت بوده و چنانچه مورد توافق طرفین قرار گرفت پیش فاکتور خدمتتان ارسال میگردد.
  • چنانچه خریدار دارای خودروی باری یا شخص مورد اعتماد در تهران باشد، می تواند با معرفی فرد مذکور به ما بار به ایشان تحویل داده شود.
  • ضمنا در طی روز می توانید با تماس گرفتن با شماره های شرکت ما را مفتخر کرده و بصورت تلفنی اطلاعات کسب کرده و درضمن کلیه کاتالوگها و فیلمهای معرفی و آموزش فارسی کار با دستگاهها در وبسایت نیک صنعت موجود می باشد.

راهنمای ارسال:

ارسال به کلیه نقاط ایران توسط باربری ها و موسسات حمل و نقل معتبرصورت می پذیرد و بار شما توسط باربری ، بارنامه و بیمه شده و توسط باربری ارسال می گردد ، ضمنا' چنانچه ارسال بار توسط باربری خاصی مد نظر شما باشد توسط همان باربری اعلامی شما بار ارسال می گردد . همچنین در کلیه نقاط استان تهران ارسال توسط خودروهای شرکت نیک صنعت صورت می پذیرد .

خرید حضوری

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 18 عصر و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 صبح الی 14 بعد ازظهر پذیرای حضور مشتریان گرامی هستیم و باعث خوشحالی است که امکان بازدید از محصولات و دستگاه ها همراه با توضیحات فنی و مشاوره رایگان را در محل شرکت به شما عزیزان ارائه دهیم .
بستن
تـــمــــاس 66000050 (021)
ارتباط زنده با بخش فروش در واتس اپ- لطفا کلیک کنید